Copyright © 2012-2020 Prazske-jesle.cz | Registrace do katalogu
jesle Praha 6Maxíkova jazyková školka a jesle
Vytvořili jsme pro Vás a Vaše děti příjemné a milé prostředí školky a jesliček s vlastní prostornou zahrádkou, tělocvičnou, letní terasou a od příštího roku i bazénem. Jsme pro všechny ty, kteří mají rádi pohodu a klid. V naší školce se dostane dětem kromě skvělé péče i čistého prostředí, nových hraček a knížek a především díky nízkému počtu dětí i individuálnímu přístupu.
Maxíkova jazyková školka a jesleKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Chodecká 2
Praha 6 - Břevnov

Maxíkova jazyková školka a jesle dětských jeslíchDenní program
Náš den začíná v 8.00 h, ale můžeme tu být pro Vaše děti již dříve. Dopoledne se učíme, rozvíjíme jemnou motoriku, chodíme na vycházky, hrajeme si, ale také chodíme na sportovní gymnastiku, tenis, koníčky atd. Dopoledne i odpoledne máme zdravou svačinku od CountryLife, v poledne zase dobroučký oběd od Bioney. Někdo jde „po o“ spinkat, někdo si jde hrát. Odpoledne býváme vždy až do večera na zahrádce, kde máme tolik krásných hraček...
soukromé jesličky BřevnovAktivity
Aktivit máme pro naše děti po celý rok více než dost. Chodíme pravidelně na sportovní gymnastiku do SK Hradčany a sportovně-pohybový kroužek do naší beach arény, jezdíme na koníčcích, hrajeme tenis, plaveme. Dále mají děti jógu, hudební kroužek s flétnou, Malého Šikulu (Dětská Mensa ČR/Centrum nadání, o.s.) a samozřejmě výlety a divadýlka… Pro předškoláky je to i pravidelná předškolní příprava. Každým rokem jezdíme s dětmi na školku v přírodě a lyžařský kurz. (Většinu aktivit vyučují externí lektoři.)

MaxTip: Veškeré aktivity jsou součástí jednotné ceny školného all inclusive!
dětské jesle Praha 6Strava a pitný režim
To, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování.
jeslePersonál
V našem týmu pracují pedagogové, zdravotní sestry i rodilí mluvčí, muži i ženy, mladší i starší. Všichni máme ale jedno společné – milujeme děti a práci s nimi!