Copyright © 2012-2020 Prazske-jesle.cz | Registrace do katalogu
jesle Praha 6Maxíkova školka Petřiny
Vytvořili jsme pro Vás a Vaše děti příjemné a milé prostředí školky v areálu kolejí Hvězda Univerzity Karlovy s vlastním dětským hřištěm. Naší prioritou je vysoký standard služeb, kvalifikovaný personál a pestrá zdravá strava. Lokalita školky nabízí spoustu zeleně: Ladronka, obora Hvězda, vč. překrásného dopravního hřiště, ale i okolí Libockého rybníka.
Maxíkova školka PetřinyKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Zvoníčkova 1927/5
Praha 6 - Břevnov

Maxíkova školka Petřiny dětské jesleProstředí
Školka Praha 6 Petřiny se nachází v areálu kolejí Hvězda Univerzity Karlovy. Prostory školky byly v létě 2015 kompletně zrekonstruovány. Lokalita školky nabízí spoustu zeleně: Ladronka, obora Hvězda, vč. překrásného dopravního hřiště, ale i okolí Libockého rybníka. Naším cílem je vytvářet pro děti podnětné místo pro rozvoj, vedoucí k vzájemné spokojenosti a důvěře. Program pravidelných aktivit zahrnuje např. výuku anglického jazyka, výtvarné či hudební a sportovní kroužky.
dětských jeslích BřevnovAktivity
Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: pravidelné výlety do okolní přírody (v rámci aktivity Lesní školka) , výtvarný a hudební kroužek, vaření atp. Pravidelné výlety či návštěvy divadel jsou samozřejmostí. Každým rokem jezdíme s dětmi na školku v přírodě a lyžařský kurz.
dětskými jeslemi Praha 6Strava a pitný režim
Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Mezi naše přední dodavatele služeb v oblasti stravování patří BIONEA.
jeslePersonál
V našem týmu pracují pedagogové, zdravotní sestry i rodilí mluvčí, muži i ženy, mladší i starší. Všichni máme ale jedno společné – milujeme děti a práci s nimi!