Copyright © 2012-2020 Prazske-jesle.cz | Registrace do katalogu
jesle Praha 4Minísek
Minísek jesle a mateřská škola pro vaše děti

Jsme profesionální jesle a MŠ v Praze Libuši. Zaměřujeme se na správnou výchovu, pohodové a kamarádské prostředí pro děti.

Jesle jsou pro deset dětí ve věku od 1 roku do 3 let a mateřská škola pro čtrnáct dětí od 3 let do 6 let. Jedna učitelka (ale, oslovujeme se jménem) se věnuje 5-7 dětem. Jsme malá školka, tím pádem můžeme vyjít vstříc Vašim požadavkům. J

Vaše děti nám můžete svěřit od 7:30 do 17:30 hodin. To vám nabízíme po celý rok. J

Od 1.9.2017 je mateřská škola zařazena do Rejstříku škol a školských zařízení, spadá pod kontrolu Ministerstva školství, garance kvality vzdělávání.

Rádi Vás přesvědčíme, že Minísek je to správné místo pro Vaše dítě!
MinísekKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
K hájovně 739/13
Praha 4 - Libuš

Po - Pá: od 7:30 do 17:30 hodin

Minísek soukromé jesleO nás
S výchovou dětí máme velké zkušenosti, a to hned z několika různých jeslí i školek, dětských letních táborů nebo z praxe při hlídání dětí v rodinách. A protože nás práce s dětmi baví nejvíc ze všeho, rozhodli jsme se, že všechny osvědčené a dětmi oblíbené přístupy k jejich výchově uplatníme právě v Minísku. Umíme děti přirozeně rozvíjet podle užitečných prvků metod Montessori, léty osvědčeného programu Začít spolu a dalších moderních výukových metod, nezapomínáme také na klasické „Škola hrou“. Stále se zajímáme o nové trendy ve výchově a vzdělání. Vymýšlíme nové způsoby rozvoje dětí.

Spolupracujeme se zahraničními lektory, českými pedagogy, logopedy, psychology, zdravotníky.

Hlavním cílem je, aby na prvním místě byla správná výchova a vedení dětí, otevřené a podporující vztahy s jejich rodiči a motivační spolupráce s týmem učitelů. Pro děti chceme vytvářet přátelskou atmosféru a místo, kde se budou cítit dobře, šťastně a bezpečně.
soukromé jesličky LibušJaký mají děti v Minísku program?
Děti hodně vedeme k samostatnosti s oblíbeným heslem „Pomoz mi, abych to dokázal sám“.
Vedeme a pomáháme k samostatnému vystupování bez rodičů, základů hygieny a sebeobsluhy, zodpovědnosti, ale také ke správné komunikaci s učitelkami a kamarády. Podporujeme dítě k posilování sociálních vztahů v kolektivu. A pomáháme k utváření malé osobnosti.

Anglicky mluvící učitelka vede program pro školkové děti a proto se děti jednoduchou formou naučí angličtinu. Neopomínáme na anglické písničky a říkanky, které děti tolik baví. Vše probíhá názornou ukázkou, aby i děti, které anglicky neumí snáze pochopily význam vět.

Také u nás každý týden probíhá preventivní logopedický program, který zaštiťuje poradenství Kopretina. Jsme zpojeni do programu Mezi námi mezigeneračně, kdy navštěvujeme každý měsíc babičky a dědečky v domově důchodců. Každý týden nám chodí číst „Pohádková babička“ knížky.

Učíme také k rozvoji a kladného vztahu k hudbě, pohybu, tvoření, přírodě a umožňujeme získávat poznatky ze světa kolem nás jednoduchou, zábavnou a prožitkovou formou.

Přistupujeme ke každé dětské osobnosti individuálně.

Při hezkém počasí mají program venku na zahradě, chodí na poznávací procházky do blízkého lesa Kamýk, jezdí na výlety, navštěvují zájmové kroužky a mnohé další.
soukromých jeslí Praha 4Zdravá strava
Pro děti je důležité, aby byly vedeny ke zdravému stravování a vhodnému pitnému režimu. V Minísku pro to děláme maximum.

Obědy nám dováží specializovaná firma Bionea, která vaří zdravá a zároveň výborná jídla.

Veškeré svačinky si ve školce připravujeme sami a zajišťujeme tak zdravou a nutričně vyváženou stravu. Konzultujeme svačiny s registrovanou diplomovanou nutriční terapeutkou paní Lenkou Náměstkovou, DiS., tak, aby děti měli dostatek živin, které potřebují, měli pestrý jídelníček a zároveň, aby jsme splnili normy pro naplnění jídelníčku pro děti 1-6 let.

Dětem je po celý den k dispozici pitná voda či ovocné nebo bylinkové čaje.
jesleAdaptační program
Nástup do školky je pro děti i rodiče velká změna a není to jednoduché. Proto chceme dětem umožnit, co nejednoduší zvykání. Tento program je dobré využít před nástupem na pravidelnou docházku a je zdarma, doplácí se pouze stravné.
Minísek dětské jesleZájmové kroužky
Nabízíme atraktivní a širokou nabídku zájmových kroužků pro děti již od 2 let.

Přihlásit se mohou i děti, které do Minísku přímo nechodí.