Copyright © 2012-2022 Prazske-jesle.cz | Registrace do katalogu
jesle Praha východMaxlík
Náš dětský klub MAXLÍK zahájil svou činnost na konci roku 2010. Nachází se v klidném prostředí obce Radonice na Praze-východ, které poskytuje řadu možností pro pobyt a pohyb v přírodě. Na místní farmě je vybudován zoopark převážně s domácím zvířectvem a na okolních loukách pobíhají v ohradách koně, někdy i s hříbátky.

MAXLÍK je situováný v přízemí rodinného domu na ploše cca 110 m2 kde jsou dvě herny (jedna se po obědě mění na prostor poledního klidu na lehátkách), dvoje WC, umývárna, chodba, kuchyň a šatna. Prostory jsou někde částečně a někde zcela zrekonstruovány a nově zařízeny, na zdech jsou malby postaviček z dětských pohádek a večerníčků tak, aby se u nás Vašim dětem líbilo. Nově jsme na naší zahradě vybudovali dětské hřiště.

Nyní hlídáme také děti od 6 měsíců věku.

V dětském klubu MAXLÍK pohlídáme Vaše dítě hodinu, den nebo třeba celý rok.

Dětský klub se v roce 2015 v průběhu 6 měsíců zařadil mezi nejvíce a nejdéle prohlížené školky na Praze východ.
MaxlíkKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Spojovací 188
Praha východ - Radonice

7.00 - 18.00 hod.

Celodenní hlídání

Dopolední hlídání: 7.00 - 13.00
Odpolední hlídání: 12.00 - 18.00

Facebook
Maxlík soukromých jeslíNabízíme
Pro pravidelnou celodenní docházku přijímáme děti od dvou let. V ostatních případech na věku dítěte nezáleží, zajistíme i zcela individuální péči. Chceme, aby každé dítě mělo při veškerých aktivitách v menším kolektivu dostatek prostoru k vyžití.

Naším cílem je, aby se k nám Vaše dítě vždy těšilo, spokojené odcházelo a Vy měli jistotu, že je o něj skvěle postaráno. Nabízíme hlídání o svátcích, víkendech, v nočních hodinách a mimo provozní dobu možné po vzájemné dohodě. U nás je také možnost svozu a rozvozu dětí.
dětským jeslím RadoniceStrava a pitný režim
Svačina dopoledne a odpoledne + oběd (možnost snídaně), pitný režim bez omezení. Obědy dovážíme z nedalekého stravovacího zařízení v hygienických termoportech a dětem velmi chutná, často si přidávají :-)
dětských jeslích Praha východOstatní informace
Každé dítě zde má svůj boxík, kde má náhradní oblečení (spodní prádlo, punčošky, tričko, tepláčky) na ven a do klubu. V případě potřeby samozřejmě zapůjčíme náhradní oblečení.