Copyright © 2012-2024 Prazske-jesle.cz | Registrace do katalogu
jesle Praha 5Maxíkova školka Slivenec
Jsme parta lidí, která miluje děti. Děti máme na prvním, druhém i třetím místě. Milujeme život a víme, že raný věk dětí je tím nejcitlivějším obdobím v lidském životě. Přejeme si dětem dávat to nejlepší. Předávat jim znalosti, vzdělávat je. Jsme tým všech věkových kategorií. Máme mezi sebou profíky – srdcaře. Dbáme na perfektní komunikaci s rodiči našich dětí. Ale co především je nám všem společné: „Děláme to srdcem!“

Jsme v provozu od r. 2010. Naleznete nás v krásné a prostorné rodinné vile s vlastní prostornou zahradou. Naše školka byla schválena dle nejpřísnějších norem. V docházkové vzdálenosti se nacházejí hřiště i parky.

Klid a příjemnou atmosféru podtrhuje minimální frekvence dopravních prostředků. Díky svému skvělému umístění nabízí školka výbornou dostupnost ze všech směrů. Komfortní parkování k dispozici. Přijďte se k nám podívat!

MaxTip: Přijímáme děti již od 12 měsíců věku, po dohodě již od 6 měsíců věku dítěte.

Zbývá 6 volných míst (nástup leden 2022 a dále, libovolná docházka)
Maxíkova školka SlivenecKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
K Rozvodně 945/5
Praha 5 - Slivenec

Facebook
Maxíkova školka Slivenec soukromé jesličkyNabízíme
Vytvořili jsme pro Vás a Vaše děti příjemné a milé prostředí školky a jeslí Ježeček s vlastním dětským hřištěm. Naší prioritou je vysoký standard služeb, kvalifikovaný personál a pestrá zdravá strava. Lokalita školky nabízí spoustu zeleně. Již teď se na Vás těšíme!
soukromými jeslemi SlivenecAktivity
Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: pravidelné výlety do okolní přírody (v rámci aktivity Lesní školka), výtvarný a hudební kroužek, vaření atp. Pravidelné výlety či divadelní představení jsou samozřejmostí.
soukromé jesle Praha 5Stravování
Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Mezi naše přední dodavatele služeb v oblasti stravování patří BIONEA a COUNTRYLIFE.