Copyright © 2012-2024 Prazske-jesle.cz | Registrace do katalogu
jesle Praha 1My Nanny
V My Nanny se o naše děti staráme tak, aby se zde cítily jako doma. Jsme soukromé jesle rodinného typu a každému dítěti se věnujeme individuálně. Nabízíme výchovně-vzdělávací program, který přesně přizpůsobujeme věku dítěte a který zahrnuje mimo jiné i výuku anglického jazyka. Máme k dispozici rovněž venkovní prostor, jenž slouží hrám a rozvíjení dětské fantazie. Péče o Vaše děti je zajištěna kvalifikovaným personálem s dlouholetou praxí, vysokoškolským vzděláním v oboru a kurzem první pomoci. Navštivte nás přímo v centru Prahy.

Celková kapacita našeho centra je 10 dětí.
My NannyKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Opatovická 157/22
Praha 1 - Nové Město

My Nanny dětské jesleNabízíme
Naší prioritou je individuální přístup ke každému dítěti i jeho rodičům, se kterými velmi úzce spolupracujeme. To jak se Vaše dítě rozvíjí, se dozvíte z individuální evidence, kterou o každém dítěti podrobně vedeme.

Můžete si u nás zvolit flexibilní docházku, která nejlépe vyhovuje Vašim potřebám, vždy Vám vyjdeme vstříc.
Naše jesle jsou dobře dostupné autem i městskou hromadnou dopravou.

Nabízíme výchovně-vzdělávací program, který přesně přizpůsobujeme věku dítěte a který zahrnuje mimo jiné i výuku anglického jazyka.
Máme k dispozici rovněž venkovní prostor, jenž slouží hrám a rozvíjení dětské fantazie.
dětských jeslích Nové MěstoProgram
Naším cílem je přirozenou formou hry rozšiřovat dětem jejich obzory. Po celý den je pro děti připraven pestrý program, ve kterém se kromě sportovních a výtvarných aktivit věnujeme rozvoji řeči, logickému uvažování, rozvoji osobnosti dítěte a podpoře jeho samostatnosti. Dále děti vedeme k vzájemné toleranci a citlivému vztahu k přírodě. Kromě běžného denního režimu se věnujeme tématům dle jednotlivých měsíců a také dalším nepravidelným aktivitám během celého roku. Každé dítě bereme jako individualitu, nesnažíme se potlačovat a měnit jeho osobnost, naopak ji plně akceptujeme a rozvíjíme.
jesličky Praha 1Proč právě My Nanny
- lokalita v centru Prahy
- výchovně vzdělávací program zaměřený na rozvoj dítěte
- flexibilní možnost hlídání podle potřeby rodičů
- příjemné domácí prostředí a individuální přístup
- dlouholetá zkušenost s hlídáním dětí do 3 let
- bio strava
- otevřeno i o prázdninách
jesleStrava a pitný režim
Stravování dětí v našich jeslích je pro nás velice důležité, proto k přípravě jídel používáme pouze certifikované biopotraviny, které neobsahují škodlivé látky. Uvědomujeme si, že stejně jako zdravé stravovací návyky je pro dítě důležitý pravidelný pitný režim. Po domluvě s rodiči je možné přizpůsobit stravu dítěte v případě, že trpí určitou alergií. Každý den dítě dostává dopolední svačinu, oběd a odpolední svačinu.
My Nanny soukromými jeslemiPersonál
Péče o Vaše děti je zajištěna kvalifikovaným personálem s dlouholetou praxí, vysokoškolským vzděláním v oboru a kurzem první pomoci.