Copyright © 2012-2024 Prazske-jesle.cz | Registrace do katalogu
jesle Praha 10Jesle a školky Bambíno
Bambíno Vinohrady, mezinárodní jesle a školka s vlastním, akreditovaným vzdělávacím programem, ve výjimečném prostředí funkcionalistické vily se zahradou na Vinohradech. Ve školce Bambíno pečujeme o „naše“ děti tak, aby se zde cítily jako v bavlnce. Věříme, že vinohradská školka Bambíno nabízí velkorysé a inspirativní prostředí, kde nejen naši pedagogové a rodilí mluvčí, ale i zdravotní sestřičky věnují svým malým klientům každodenní maximální péči. Bambíno je akreditováno Ministerstvem školství. Budeme moc rádi, pokud nás navštívíte osobně.
Jesle a školky Bambíno jesličkyNabízíme
Mateřská školka Bambíno na Vinohradech je zaměřena převážně na zdravý životní styl. V Bambínu klademe velký důraz i na angličtinu pod vedením rodilých mluvčích. Náš jedinečný vzdělávací program je zaměřen na děti od 2,5 let až do školního věku. Zaměstnáváme pouze profesionální pedagogy a další odborníky v oblastech dětské psychologie a logopedie.

Jesle Bambíno jsme tvořili tak, abychom našim nejmenším vytvořili skutečný druhý domov. Jesle Bambíno jsou připraveny na péči o děti od 6 týdnů do 2,5 - 3 let. O nejmenší pečují naše zdravotní sestry a o větší děti profesionální pedagogové.
dětské jesle VinohradyNaše prostředí
V příjemném a velkorysém prostředí prvorepublikové vily jsme ve školce Bambíno připravili inspirativní interiéry, ve kterých se děti mohou cítit bezpečně a podněcují jejich přirozenou zvídavost.

Pro děti je v interiéru jeslí připraveno příjemné, klidné, bezpečné prostředí, které je vybaveno kombinací hraček a vzdělávacích pomůcek tak, aby se děti cítily jako doma a zároveň s naší pomocí rozvíjely své schopnosti a dovednosti. Jesle a školka Bambíno Vinohrady sídlí v jedinečném prostředí prvorepublikové vily s vlastní zahradou v klidné části Vinohrad.
dětských jeslích Praha 10Proč si vybrat právě nás?
- nejprostornější a nejnápaditější prostředí v Praze
- empatický zdravotnický a pedagogický personál
- skutečná školka akreditována Ministerstvem školství
- angličtina v základní ceně
- jedinečný a hravý školní vzdělávací program
- vlastní tělocvična, keramická dílna i dětská kuchyně
- velké hřiště
- flexibilní programy pro individuální potřeby rodičů
- dveře (a náručí) otevřeny dětem již od šesti týdnů
jesleStrava a pitný režim
V rámci naší filozofie klademe důraz na ekologické chování a zdravý životní styl, a proto jsme se rozhodli nejen se s dětmi hodně pohybovat, ale také se zdravě stravovat. To znamená, že dětem zajišťujeme kvalitní svačiny a obědy v BIO kvalitě
Jesle a školky Bambíno dětskými jeslemiPersonál
Jsme si vědomi toho, že kvalitní tým je pro vzdělávání a péči o nejmenší minimálně stejně důležitý jako prostředí a vzdělávací program. Své kolegy proto vybíráme maximálně pečlivě tak, aby měli vždy dostatečnou odbornou kvalifikaci, pracovní zkušenosti a hlavně spoustu energie, empatie a entuziazmu. Věříme, že je u nás ve vinohradském Bambínu cítit, že nás naše práce baví, je i naším koníčkem a součástí smyslu našich životů.
 na Vinohradech Jesle a školky BambínoOstatní informace
Dětské narozeninové oslavy v Bambínu - Velké věci pro malé lidi v jejich nejdůležitější den

Jako rodiče víte, že uspořádat nezapomenutelnou narozeninovou oslavu pro Vaše dítě není jen tak – pozvánky, výzdoba prostor, zábavný program, občerstvení pro malé i velké, narozeninový dort, rozdávání dárků... V tom shonu si ani nestihnete všimnout a užít, jak si Vaše maličké svou narozeninovou oslavu užilo. A právě společně strávený čas je pro Vás přeci to nejvzácnější! Pokud svěříte organizaci a přípravu oslavy profesionálnímu a empatickému kolektivu Bambína, užijte si se svým dítětem slavnostní den, na který budete dlouho vzpomínat.